Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Dzień dziecka 2024

8 czerwca (sobota) 2024 r. w Teatrze Wielkim w Łodzi miało miejsce niezwykłe wydarzenie z Okazji Dnia Dziecka. Na spotkanie przybyli podopieczni Fundacji wraz z Rodzicami; dzieci w wieku od 3 do 16 lat.

W części artystycznej tego wydarzenia odbył się koncert: Akademia Wróżki Melodii, w wersji mini, czyli pianino elektryczne, taniec, śpiew. W dalszej części programu miało miejsce zwiedzanie sceny głównej, magazynu dekoracji oraz malarni (Teatr od kulis). Zaprezentowano dzieciom kostiumy sceniczne i rekwizyty. Koordynatorem całego programu była Pani Paulina Pomykała-Przeździecka, która w czasie zwiedzania opowiadała w interesujący sposób o funkcjonowaniu Teatru „na co dzień”.
Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały prezenty i poczęstunek. Wszyscy, a szczególnie podopieczni Fundacji-dzieci, byli bardzo zadowoleni. Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.

 

 

01.JPG02.jpg03.jpg04.jpg

 

Pozostałe zdjcia znajdują się w Galerii.