Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Podziękowania

     Zarząd Fundacji, Rada Fundacji, Wolontariusze oraz chore Dzieci - Podopieczni Fundacji "Idziemy Razem" składają gorące podziekowania wszystkim Darczyńcom. Jesteśmy bardzo wzruszeni i zapewniamy, że pieniądze i wszystkie dary będą wykorzystane na realizację najpilniejszych zadań statutowych Fundacji.

Ambasada Kuwejtu w Polsce
Darowizna pieniężna na cele statutowe Fundacji - remont Oddziału Patologii Noworodka Kliniki Propedeutyki Pediatrii i Chorób Metabolicznych Kości UM w Łodzi.

Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź
Darowizna pieniężna na cele statutowe Fundacji.

Warsztaty Terapi Zajęciowej przy Specjalistycznym Ośrodku Szkolno Wychowawczym Nr 3 w Łodzi
Ręcznie wykonane, przez uczestników zajęć przedmioty, które zostaną wykorzystane na loterii lub aukcji - zorganizowanej przez Fundację.

Stowarzyszenie International Women?s Group
19 września 2006r został zakończony remont gabinetu zabiegowego dla oddziałów Kliniki Propedeutyki Pediatrii i Chorób Metabolicznych Kości. Remont w całości sfinansowany był przez Fundację Dzieciom ?IDZIEMY RAZEM?. Stowarzyszenie wpłaciło pieniądze na ten cel.

Firma Ceramika Paradyż (Prezes Zarządu Firmy - Stanisław Tępiński)
Płytki ceramiczne na wyposażenie gabinetu zabiegowego.

Firma PPU BUDREX (Prezes Włodzimierz Pęczakowski)
Wykonała drzwi do gabinetu zabiegowego.

Pan Paweł Bednarek oraz Pracownicy i Klienci PPHU "SUBIEKT"
Zarząd Fundacji i Wolontariusze składają serdeczne podziękowania za przekazanie słoiczka monet uzbieranych podczas demontażu pojazdów. Dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności.