Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Dzień dziecka 2024

Uprzejmie informujemy, że 8. czerwca 2024- sobota, organizujemy spotkanie dla naszych Podopiecznych z okazji Dnia Dziecka. Spotkanie to odbędzie się w Teatrze Wielkim w Łodzi , pl. Dąbrowskiego, w godzinach : 11.00-13.30.

 

Skrócony, wstępny program tego wydarzenia :

 

Rozpoczęcie Spotkania o godz. 11.00 od części artystycznej- koncertu Akademia Wróżki Melodii, koncert w wersji mini czyli pianino elektryczne, taniec, śpiew.

Potem zwiedzanie sceny głównej, magazynu dekoracji oraz malarni; będą też zaprezentowane wybrane kostiumy sceniczne i rekwizyty, a także opowiadanie o funkcjonowaniu Teatru „ na co dzień”.

W godzinach 12.00-13.00 – poczęstunek i wręczenie upominków podopiecznym Fundacji.

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną : 885 716 716 (koniecznie proszę poza nazwiskiem i imieniem podawać wiek dziecka).

 

Zarząd i Rada Fundacji Pomagającej Dzieciom z Chorobami Narządów Ruchu „ Idziemy Razem”