Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Dzień dziecka 2023

Dzień Dziecka w Oddziale Terenowym Parków Krajobrazowych Wzniesień Łódzkich

 

W dniu 3. czerwca 2023 roku miało miejsce atrakcyjne wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, w Terenowym Parku Krajobrazowym Województwa Łódzkiego przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi. Spotkanie to z dziećmi, podopiecznymi naszej Fundacji, było zorganizowane przez Fundację ale wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego oraz z Sekcją Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi.

W programie znalazło się wiele interesujących, atrakcyjnych punktów, a początek spotkania, po oficjalny powitaniu, to edukacyjny spacer po przepięknym lesie wzniesień łódzkich.

 

Zorganizowano szereg gier – też tzw. terenowych, atrakcyjne zabawy z zaplataniem warkoczyków, układanie puzzli i rzucanie do celu piłeczkami pingpongowymi. Były też pokazy rycerskich strojów i narzędzi/namiot oraz walki rycerzy – prezentowane przez Stowarzyszenie Odtwórców Rzemiosł i Obyczajów Dawnych STRZECHA. Dodatkową atrakcję stanowiła obecność koni Straży Miejskiej. Obecne na tym wydarzeniu dzieci, głównie pacjenci naszej poradni(CLO) bawili się doskonale, byli bardzo aktywni i zadowoleni; pełni aprobaty dla programu byli także opiekunowie dzieci.

Pod koniec spotkania zorganizowaliśmy poczęstunek; to pieczenie kiełbasek w oryginalnym ognisku, soki i inne napoje, wszystkim bardzo smakowało.

Poniżej zdjęcia organizatorów, a pozostałe zdjęcia z tego spotkania są zamieszczone w Galerii.

 

Zdjecie 2.jpgZdjecie 3.JPGZdjecie 4.jpgZdjecie 1.jpg